Pracovník/-ce expedice

Náplň práce:

  • příprava zboží pro expedici
  • balení objednaného zboží do krabic
  • vyhotovení dodací listů a dalších podkladů
  • naskladňování/vyskladňování hotových výrobků
  • práce na PC (SAP)

Požadavky:

  • zkušenosti s přípravou zboží pro expedici výhodou
  • práce v SAP výhodou (není podmínkou)
  • pečlivost
  • práce na ranní a odpolední směny

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v přítelském kolektivu a příjemném čístém prostředí
  • práce na ranní a odpolední směny (7,5 hod + 0,5 hod přestávka)
  • příspěvěk na dopravu podle km (1000,- Kč, respektive 2000,- Kč)
  • 2x ročně motivační odměna
  • příspěvek na penzijní připojištění 1 000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování/stravenky
  • jubilejní odměny
  • možnost kariérního postupu

Proč pracovat u nás

Příspěvek na dopravu

ve výši až 1 000 Kč, respektive 2 000 Kč

(pro zaměstnance po uplynutí zkušební doby a podle km)

Odměna za doporučení

5 000 Kč pro zaměstnance, který doporučil nového kolegu

(při splněných stanovených podmínek)

Motivační odměna

až 2x ročně

Měsíční výkonnostní odměny

25 dnů dovolené

Dotované závodní stravování

dotované závodní stravování/stravenky

Penzijní spoření

1 000 Kč měsíčně

(pro zaměstnance s pracovní smlouvou na dobu neurčitou)

Jubilejní příspěvek

5 000 Kč při dosažení kulatého životního jubilea (50 a 60 let)

Karierní postup

v rámci výroby nebo technického zabezpečení výroby

Máte zájem? Kontaktujte nás

Jméno: *
Váš e-mail: *
Telefon: *
Dotaz:
(Max 10 MB, .jpg, .pdf, .doc, .docx, .txt, .pages, .rtf, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, )
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu.